Motocykly

F 800 R (Roadster)

BMW F 800 R: moderní a všestranný.

S tímto aktivním roadsterem můžete dělat cokoliv: od jízd po městě, cestování nebo ambiciózní sportovní jízdu na klikatých silnicích. BMW F 800 R v integrovaném sportovním balíčku kombinuje živost, každodenní praktičnost a dynamický výkon. Díky poutavému výkonu 66 kW (90 k) ucítíte pokaždé, když vezmete za plyn, k čemu byl tento stroj vytvořen: skvělé ovládání a maximální kontrolu nad strojem. Ale F 800 R přináší ještě více než jen sportovní výkon a snadné ovládání, je také vybaven novými technologiemi: Elektronické systémy a řada jízdních režimů, ABS ve standardní výbavě a volitelné systémy jako ASC nebo Dynamic ESA se postarají o to, aby byl výkon bezpečně přenesen na vozovku.

Design, který oceníte.

Motocykl F 800 R je přesně ten motocykl, na který chcete nasednout a bavit se – a přesně podle toho i vypadá. Lehkost a obratnost dokazují precizní linie a minimální kapotáž, zatímco přední vidlice typu upside down připomíná dynamiku i v okamžiku, kdy motocykl stojí. Nový přístrojový štít zahrnuje nový design budíků a zřetelný multifunkční displej, na kterém je nyní zobrazeno ještě více informací. Novým vylepšením je také nový tlumič výfuku, který nejen dobře vypadá, ale také zní. A plní normu EU-4.

Tři nové barvy zvýrazní dynamiku motocyklu. F 800 R vypadá obzvláště sportovně a dynamicky v barvách BMW motosport. Dodává se s červeným proužkem na ráfku jako pocta modelu S 1000 RR – ikonickému superbiku.

Silný dvouválec s dynamickým výkonem.

Výkonný, vodou chlazený řadový dvouválec, se zdvihovým objemem 798 cm3. S výkonem 66 kW (90 k) při 8000 otáčkách/min. se vyznačuje rychlou odezvou a vynikající úsporou paliva. Pro jezdce mladší 25 let je k dispozici model se sníženým výkonem – 35 kW (48 k).

Bezpečná jízda.

F 800 R je stvořen pro čirý zážitek z jízdy, ale bezpečnost je také prioritou. Všechny modely jsou vybaveny ABS BMW Motorrad a stabilním vyváženým podvozek pro výjimečný výkon a absolutní kontrolu nad strojem. Další volitelné příslušenství zahrnuje ASC (Automatic Stability Control) a Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment) pro ještě vyšší bezpečnost, výkon a pohodlí. Elektronické ovládání plynu vám dopřeje jeho ještě lepší odezvu. Díky standardním jízdním režimům Rain a Road a volitelnému režimu Dynamic je motocykl F 800 R dokáže ještě lépe adaptovat na jakýkoliv povrch a styl jízdy.

Nekonečné možnosti přizpůsobení.

Motocykl si můžete přizpůsobit tak, aby splňovat vaše ergonomické potřeby a to díky nastavitelným páčkám spojky a brzdy a také volbou různých typů sedla. BMW Motorrad také nabízí širokou škálu volitelné výbavy a příslušenství, abyste si svoje F 800 R mohli přizpůsobit. Například, můžete si vybrat nová, vyšší řídítka. V kombinaci s nízkým sedlem je tato volba perfektní pro uvolněnější jízdní polohu, zvláště pro jezdce menšího vzrůstu.