Motocykly

F 800 GT (Tour)

BMW F 800 R GT: nasedněte a cesta může začít.

Prostě nasedněte a vyjeďte. Nechte každodenní povinnosti za sebou a užijte si radost z jízdy: Přepracovaný F 800 GT vás na každé cestě překvapí ještě větším sportovním a dynamickým výkonem – pro průjezdy idylickými uličkami, vinutými alpskými průsmyky či po nekonečných silnicích. Díky výkonnému dvouválcovému řadovému motoru s výkonem 66 kW (90 k) každá cesta uběhne rychle – a současně motor plní normu EU-4. Tento motocykl je vybaven elektronickými systému a škálou jízdních režimů a také systémem ABS ve standardu. Mezi další volitelné příslušenství patří ASC (Automatic Stability Control) and vyzkoušený a prověřený systém Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment). Ve zkratce: Jediné co musíte udělat je nasednout a vaše cesta může začít.
Klasické GT. Jízda bez konce.

Design: lehký a elegantní.

Motocykl má dynamický design a je ideální pro cestování v jakémkoliv počasí. Čisté linie slibují čirou radost z jízdy již od samého počátku – a také ho dostanete. Štít přístrojů je vybaven novým designem přístrojů a zobrazuje mnohem více informací. Slušivé detaily, jako je nové plexi s matným logem GT nebo pozinkovaný boční panel s logem F 800 GT ještě více zvýrazní nový design. Dalším poutavým prvkem je nový tlumič výfuku, který není pouze atraktivní součástí, ale také plní normu EU-4.

Pro zřetelný vzhled jsou na výběr tři barevné varianty. Každá barva dává F 800 GT jiný charakter. Od elegantního po super-sportovní. Můžete se samo rozhodnout, který se vám nejvíce líbí a vyhovuje vašemu jízdnímu stylu.

Technologie: silný dvouválec s dynamickým výkonem.

Otočením rukojeti plynu a výkon 90 k (66 kW) zajistí, že vaše každodenní povinnosti vás jen tak nechytí. Vodou chlazený řadový dvouválec se zdvihovým objemem 798 cm3 přináší pozoruhodný tah na každé cestě. zajišťuje skvělý výkon díky ozubeného nízkoúdržbového řemene. Dlouhé kyvné rameno zadního kola a odpružení zajistí vysokou úroveň stability při jízdě a zajistí zážitek z jízdy.

Výbava: pohodlí a bezpečnost jsou ty nejlepší společníci na cesty.

S tímto zábavným strojem je také garantováno perfektní ovládání a pohodlí. Několik druhů sedel a nastavitelné páčky spojky a brzdy vám umožní si přizpůsobit motocykl individuálním ergonomickým požadavkům. Systém Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment) umožní nastavit odpružení pro optimální tlumení a pohodlí při jízdě. Díky elektronickému vstřikování máte nyní lepší kontrolu nad plynem. Díky standardním jízdním režimům Rain a Road a volitelnému režimu Dynamic je motocykl F 800 GT dokáže ještě lépe adaptovat na jakýkoliv povrch a styl jízdy.

Standardní výbavou je také ABS, které vám bude asistovat při každém brzdění. Volitelná funkce ASC funguje nyní ještě lépe – především na mokré vozovce.

Více osobitosti: volitelná výbava a příslušenství.

Standardní F 800 GT již zachycuje ideál Gran Turismo téměř dokonale – perfektní kombinací sportovního charakteru a komfortu pro cestování. BMW Motorrad také nabízí širokou škálu volitelné výbavy a příslušenství pro personalizaci F 800 GT přesně podle vašich potřeb. Například nabízíme celou škálu praktických úložných řešení. S tímto řešením si sebou můžete vzít co chcete – ať již na dlouhé cesty, krátké výlety nebo každodenní dojíždění do práce.